Kūrybinėse dirbtuvėse – apie muziką

2022-09-22_spec

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai, pasirinkę mokytis kompiuterinių muzikos technologijų, muzikuojantys muzikos studijoje „Obertonas“, dalyvavo Kelmės kultūros centre surengtose muzikinėse dirbtuvėse su muzikos įrašų prodiuseriu, muzikantu Faustu Venckumi, kuris pats mokėsi J. Graičiūno gimnazijoje ir grojo muzikos studijoje.

Faustas papasakojo apie savo, kaip muzikanto ir prodiuserio, kelią, surengė mokiniams teorinę paskaitą bei praktinius užsiėmimus. Su mokiniais kalbėtasi apie muzikos atlikimo bei įrašymo subtilybes, profesionalių atlikėjų darbo principus, diskutuota apie vokalą – kas lemia vokalinių gabumų vystymąsi, kaip formuojasi tembras, kaip galima jį koreguoti, aptarta, kaip vokalą lavinti. Kūrybinės dirbtuvės skatino muzikuojančių, muziką kuriančių mokinių norą tobulėti.