Kalėdiniai renginiai gimnazijoje

2022-12-27_spec

Prasidėjus Adventui gimnazijos Technologijų centre šurmuliavo kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės: mokiniai kepė meduolius, juos dekoravo, kūrė ir gamino kalėdinius papuošimus dovanėlėms, gamino puokštes ir vainikus, mokytojos tapė ant šilko. Įgyvendintas projektas ,,Snaigė“: visą gruodžio mėnesį gimnazijos I-II-III klasių mokiniai per technologijų ir dailės pamokas iš įvairiausių medžiagų kūrė snaiges – nertos, kvilingo technika pagamintos, karpytos, sumaketuotos ir lazeriu pjaustytos bei 3D spausdintuvu išspausdintos jos papuošė mokyklos interjerą. Šias kūrybines veiklas organizavo technologijų ir dailės mokytojai Albina Rimšienė, Lijana Vaičiulytė, Martynas Turevičius, Irena Arlauskienė.

Gruodžio 23-ąją aktų salėje vyko tradicinis šventų Kalėdų rytmetys – gimnazijos muzikantų ir skaitovų dovana gimnazijos bendruomenei. Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo direktorius Rimas Bielskis, apie šv. Kalėdų prasmę kalbėjo klebonas dekanas Mindaugas Grigalius, prasmingais besibaigiančių metų gimnazijos bendruomenės darbais pasidžiaugė, džiugių artėjančių švenčių ir gerų naujųjų metų linkėjo Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė. Muzikos studijos „Obertonas“ koncerto metu skambėjo giesmės, dainos, eiles skaitė ir renginį vedė IVc klasės gimnazistės Saulė Jankeliūnaitė ir Milanta Sutkutė. Muzikantams ir šventinio rytmečio vedėjoms pasirengti padėjo muzikos mokytojas Svajūnas Klimas ir lietuvių kalbos mokytoja Vilma Paulauskienė.