Gimnazijos tinklininkės – Kelmės rajono mokinių varžybose

2023-01-19_spec5

Sausio 17 d. Kelmės sporto centre vyko Kelmės rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos – jose antrąją vietą iškovojo Kelmės J. Graičiūno gimnazijos merginų komanda, kurią treniruoja mokytojas Darius Barauskis.

Vienodais rezultatais – 2:0 – mūsų gimnazistės įveikė Elvyravos pagrindinės mokyklos bei  Užvenčio gimnazijos komandas, pralaimėta tik tytuvėniškėms. Nors šįkart ir netapo čempionėmis, tačiau puikios nuotaikos bei noro tobulėti ir laimėti merginoms nestinga. Dėkojame tinklinio komandos kapitonei Džastinai Iždonaitei ir žaidėjoms: Urtei Butautaitei, Atėnei Peleckytei, Liepai ir Vakarei Rotmanaitėms, Faustai Karpenkaitei, Dianai Barančiukaitei už gimnazijos vardo garsinimą!

Darius Barauskis,
fizinio ugdymo mokytojas metodininkas