Gimnazistai dalyvavo stalo teniso varžybose

2023-01-27-spec

Šių metų sausio 26 dieną Kelmės sporto centre vyko 2022-2023 m. m. rajono mokyklų žaidynių berniukų stalo teniso komandinės varžybos.  Kelmės Jono Graičiūno gimnazijai atstovavo Ib klasės mokiniai Rokas Markulis, Titas Melėšius, Edgaras Chmieliauskas ir Lukas Pranaitis, vaikinų treneris – mokytojas Eugenijus Jafimovas.

Gimnazistai rezultatu 3:0 nugalėjo Elvyravos pagrindinės mokyklos sportininkus, o dėl pirmosios vietos varžėsi su „Aukuro“ pagrindinės mokyklos stalo tenisininkais. Pastarieji šį kartą buvo stipresni, tad mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo II-ą vietą. Nugalėtojams ir prizininkams Kelmės sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius įteikė taurę ir padėkos raštus.

Eugenijus Jafimovas,
geografijos mokytojas metodininkas