Paminėtas Holokausto aukų atminimas

2023-01-27_spec2

Gimnazijoje buvo paminėta Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Per istorijos, pilietiškumo pamokas mokiniai prisiminė žydų tautą ištikusią Katastrofą, žiūrėjo vaizdo medžiagą apie Aušvico išlaisvinimą, mokiniams pristatytas Izraelyje įkurtas Yad Vashem memorialas-muziejus, skirtas Holokausto aukoms atminti. Antrų klasių gimnazistams surengtos integruotos istorijos – anglų kalbos pamokos, kuriose panaudota Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti į gimnaziją atsiųsta YIVO Instituto Niujorke parengta metodinė medžiaga apie Holokaustą išgyvenusią žydų mergaitę Bebą, kuri gimė ir augo Vilniuje. Istorinė, informacinė medžiaga transliuota per gimnazijos TV, talpinama stenduose.