100 dienų iki egzaminų!

2023-02-28_spec

Nepamirštama abiturientų šventė – Šimtadienis, todėl III klasių gimnazistai ir jų auklėtojos Rasa Gabšytė, Vaida Karabienė ir Rima Servienė paruošė šventinę programą – ,,Tiesioginę televizijos laidų transliaciją“. Visos pramogos atitiko sugalvotą šventės temą: ketvirtokai iš anksto paruošė laidos ,,(Ne)emigrantai“ įrašus, kuriuose parodė, kaip ketverius metus mokėsi gimnazijoje. Trečiokai pristatė pačių sukurtas įvairių televizijos laidų premjeras, pateikė užduotis ir patikrino ketvirtokų gebėjimus įvairiose srityse. Atlikę šventės organizatorių sugalvotas nuotaikingas užduotis, abiturientai gavo išradingus pažymėjimus – pusatestačius ir atminimo dovanėlę. Trečiokai padovanojo Šimtadienio kalendorių, kuris ketvirtokams kasdien primins, kad iki egzaminų lieka vis mažiau ir mažiau dienų. Iškilmingą dalį trečiokai baigė daina, skirta abiturientams. Šventė buvo labai graži, kupina gerų emocijų.

Nora Zverkaitė