Gimnazistės ir socialinė pedagogė – „SparkDigiGirls“ projekte

2023-03-10_spec

Mūsų  gimnazijos IIIc klasės mokinės Jomantė Ancikevičiūtė, Augustė Jucevičiūtė, Deimantė Vitkutė kartu su gimnazijos soc. pedagoge Jolanta Meškauskiene dalyvauja tarptautiniame projekte „Merginos skaitmeniniame pasaulyje: išmaniai ir kūrybingai“ (SparkDigiGirls) (2020-1-LT02-KA227-YOU-007294).

Projekto tikslas – sudominti merginas skaitmeninėmis technologijomis (kaip dirbtinis intelektas, virtuali ir papildytoji realybė, daiktų internetas, robotika) per kūrybišką jų panaudojimą kasdieninėje veikloje.

Šiais metais sausio – vasario mėn. buvo organizuojamas projekto metu sukurtos nuotolinės mokymo programos „Technologijos išlaisvina vaizduotę“ išbandymas. Programoje dalyvaujančios mūsų merginos laimėjo II-ąją vietą. Nugalėtojų prizas – mokymų kelionė į Liublianą, Slovėniją, kuri vyks šių metu balandžio mėn. 24-28 d.

Projektą įgyvendina asociacija kartu su partneriais iš Slovėnijos, Portugalijos, Lietuvos ir Graikijos. Tarptautinis projektas finansuojamas Erasmus+ strateginės partnerystės jaunimo srityje programos lėšomis.

IC vadovė L. Šuklienė

2023-03-10_1