Sidabro medaliai smiginio varžybose

2023-03-13_spec

Kovo 2 d. Kelmės sporto centre vyko rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Jose dalyvavo septynios merginų ir septynios vaikinų komandos iš Kelmės rajono mokyklų.

Mūsų gimnazijos IVa klasės mokiniai  Ainaras Pranckevičius ir Nojus Tamašauskis buvo taikliausi ir tapo varžybų nugalėtojais ir iškovojo kelialapį į smiginio varžybų finalinį etapą Elektrėnuose.

Merginų komanda, kurią sudarė Agnė Vasiliauskaitė (IIc kl.) ir Gabrielė Ramanauskytė (IVc kl.) užėmė V-ą vietą.

Elektrėnuose kovo 10 dieną į varžybas susirinko net 32 komandos iš visos Lietuvos. Po įtemptų susitikimų mūsų vaikinams pavyko užimti I vietą grupėje ir užsitikrinti vietą TOP šešioliktuke. Pastarasis etapas daugeliui komandų tapo paskutinis, nes pralaimėjusi komanda iškrenta iš varžybų. Mūsų gimnazistai Ainaras ir Nojus po įnirtingų kovų pateko net į didįjį finalą ir jame kovojo prieš varžybų organizatorius „Elektrėnų“ komandą.

Šįkart sėkmė lydėjo elektrėniškius, o Ainaras ir Nojus tapo respublikinių varžybų vicečempionais – sveikiname!

Darius Barauskis
fizinio ugdymo mokytojas