Kalėdų rytmetys

prie pavadinimo

Kalėdų rytmetį paskutiniąją 2011 metų mokslo dieną mūsų gimnazijoje organizavo mokytojas Svajūnas Klimas ir jo vadovaujamos muzikos studijos „Obertonas“ muzikantai D.Jakavičius, T.Čiapas, V.Žvikaitė, S.Klimas, M.Gerbenis, R.Vasiliauskas, M.Ralovecas, D.Laurutytė, B.Raščiūtė, V.Vitkutė, F.Venckus, G.Ežerskytė, D.Jagminas ir mokytoja Vilma Paulauskienė kartu su savo mokinėmis J.Skardžiūte, A.Gerbenyte, G.Bukantyte, V.Rukaite, G.Arlauskaite, S.Butkute, G.Umantaite.
Gimnazistai ir mokytojai buvo pasveikinti kalėdinėmis giesmėmis ir melodijomis, merginos skaitė savo kūrybą ir mėgino atsakyti į klausimą, kuo gi kvepia Kalėdos…
Gimnazijos bendruomenei šviesių Kalėdų bei gerų Naujųjų Metų palinkėjo direktorius Rimas Bielskis.
Šis kalėdinis koncertas – ir labdaros akcija, kurią surengė mokytoja Aurelija Grincevičienė kartu su gimnazistais. Surinktos lėšos – daugiau kaip 500 litų – buvo paaukotos Maltos ordinui.

[nggallery id=7]