Gimnazistė – anglų kalbą mokančių mokinių dešimtuke

2023-04-04_spec

Kovo 31 – balandžio 1 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko respublikinis anglų kalbos konkursas, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokiniai. Į šį konkursą atvyko 86 mokiniai iš visos Lietuvos, tarp jų ir mūsų gimnazijos IIb klasės mokinė Amira Lindaitė. Tokiame konkurse Amira dalyvavo pirmą kartą ir jai sekėsi puikiai – ji pateko į geriausiai anglų kalbą mokančių 9-10 klasių mokinių dešimtuką!

Konkurso, kuris vyko dvi dienas, dienotvarkė buvo gana intensyvi. Mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis: parašyti tinklaraščio straipsnį, kalbėti monologą ir dialogą, dalyvauti protmūšyje bei atlikti grupines užduotis.  Darbo grupėse metu mokiniai keliavo į Palangos miestą ir  ieškojo įrodymų, kad Palanga – tai ne tik paplūdimio miestas, skirtas jaunimui vasarą.

Tokie konkursai yra ne tik puiki galimybė įvertinti savo žinias, bendrauti su bendraamžiais anglų kalba, bet ir susirasti draugų ir bendraminčių.

Rasa Rimidytė-Liekienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė