Gerumo savaitė gimnazijoje

2Bendrumo ....

Gruodžio 19–23 dienomis gimnazijoje vyko tradicinė Gerumo savaitė. Ji buvo pradėta Gerumo rytmečiu mokytojų kambaryje. Gimnazistė Viktorija Dobrovolskytė grojo kanklėmis, gimnazistų tarybos nariai ir jai prijaučiantys Enrika Gecaitė, Kristina Kančelkytė, Morta Gerbenytė, Unė Krasauskaitė, Ramunė Andrijauskaitė deklamavo eiles apie gerumą, gyvenimą, jo prasmę, gimnazistų tarybos prezidentas Aidas Gedminas paskelbė, kas bus daroma per šią savaitę. Mokytojams, o paskui ir visiems gimnazijos darbuotojams buvo išdalinti dailės būrelio mergaičių Rasuolės Jautakytės, Akvilės Norbutaitės, Mildos Radžiūtės, Ainos Rudaitytės, Vytautės Stabingytės, Laimos Šetkutės, vadovaujamų dailės mokytojos Irenos Arlauskienės, kepti kalėdiniai meduoliai.
Per visą savaitę buvo renkama labdara sunkiau gyvenantiems rajono žmonėms. Šiai akcijai neliko abejingos gimnazistės Giedrė Limantaitė, Gerda Gergardaitė, Renata Juškaitė, Džastina Venckevičiūtė, Aistė Tunikaitė, Ieva Plunksnaitė, mokytojos Snieguolė Zavadskienė, Virginija Rimkuvienė, bibliotekos vedėja Vida Bartkevičienė. Surinkti daiktai perduoti Kelmės samariečiams.
Gimnazistai jau ketvirtą kartą dalyvavo VPSC organizuojamoje bendrumo akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Pirmosios pagamino atvirukus pirmokės Viktorija Povilaitytė, Monika Tallat-Kelpšaitė, Deimantė Valinčiūtė. Jas ir matome vienoje iš  nuotraukų kartu su Deimante Plunksnaite, kurios net mažoji sesė nupiešė atviruką. Dar atvirukus gamino pirmokai Tadas Bialaglovis, Arnas Bradžiūnas, antrokės Andžela Gabalytė, Dovilė Norkutė, Kristina Lymantaitė, trečiokės Kristina Sungailaitė, Sandra Stulpinaitė, Viktorija Butkutė, Sandra Šapalaitė, ketvirtokės Gerda Gergardaitė ir jos 6 metukų sesė, Toma Godvainytė, Julija Erencaitė. Atvirukai buvo perduoti Kelmės ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus darbuotojoms, kurios juos išdalino ligoniams šv. Kalėdų rytą.
Gerumo savaitė buvo užbaigta penktadienį kalėdiniu rytmečiu – koncertu. Jo metu aukojami pinigėliai buvo skirti Maltos ordino geriems darbams. Tie mokiniai, kurie dėl tam tikrų priežasčių negalėjo ateiti į penktadienio koncertą, turėjo galimybę prisidėti anksčiau, paaukodami pinigėlių etikos kabinete. Apie tai buvo pranešta per Tamo ir etikos pamokų metu. Iki koncerto paaukota 70 Lt.
Muzikos mokytojo S. Klimo vadovaujamos muzikos studijos „Obertonas“ muzikantai bei lietuvių kalbos mokytojos Vilmos Paulauskienės vadovaujamos 4c klasės gimnazistės – skaitovės sujaudino ne vieną žiūrovą. Koncerto metu mokytojai ir gimnazistai bei keli tėveliai paaukojo 352.43 Lt. Paaukotus pinigėlius padėjo suskaičiuoti Jūratė Petkevičiūtė, Simona Glazauskaitė, Samanta Vasiliauskaitė, Žilvinas Jakštonis. Dar 80 Lt perdavė TC vadovė Albina Rimšienė, kadangi jaunieji verslininkai, prieš Kalėdas dalyvavę Verslumo dienoje, dalį per Menų mugę surinktų pinigėlių paaukojo ir Maltos ordinui. Taigi iš viso į DNB Nord Vilniaus filialo Maltos ordino pagalbos tarnybos sąskaitą pervesta 502.43 Lt.
Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems prie gerų darbų.
Prasmingų, laimingų, kūrybingų, sveikų metų.

Etikos mokytoja Aurelija Grincevičienė

[nggallery id=8]