Pamoka-viktorina Kelmės krašto muziejuje

2023-04-21_spec

Balandžio 20 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Ib klasės mokiniai  Monika Baltrušaitytė, Edgaras Chmieliauskas, Jordanas Ivanauskas, Rugilė Ramančiūnaitė, Adrijus Ždanko dalyvavo  pilietiškumo pamokoje-viktorinoje ,,1940–1953 metų trėmimai“. Renginys vyko Kelmės krašto muziejuje, jame dalyvavo penkių rajono mokyklų atstovai.

Pamokos-viktorinos pradžioje savo atsiminimais apie išgyventą tremtį ir grįžimą į Lietuvą pasakojo V. Urbonavičius, po to mokiniai pristatė paruoštus namų darbus ir mišriose komandose dalyvavo viktorinoje. Mūsų gimnazijos mokiniai  pristatė Edmundo Vytauto Šimkevičiaus knygą ,,Prisiminimai“, kurioje pasakojama apie tremtį ir gyvenimą Sibire, skaitė pasirinktas knygos ištraukas.

Reda Sakalauskienė,
istorijos mokytoja metodininkė