Gimnazistai dalyvavo plakatų konkurse

2023-05-26_spec

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos antrų klasių mokiniai, paskatinti socialinės pedagogės Jolantos Meškauskienės, dalyvavo plakatų kūrimo konkurse „Tau to nereikia“, kurį organizavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas. Šis konkursas buvo skirtas kritiškai pažvelgti į elektroninių cigarečių vartojimą bei jų daromą žalą sveikatai ir gamtai bei skleisti šią žinią bendraamžiams, jaunesniems vaikams ir tėvams, paskatinti visus gyventi tvaresniame ir švaresniame pasaulyje.

Gimnazistai, pasiskirstę į komandas, kūrė plakatus. Džiugu, kad dvi komandos buvo apdovanotos konkurso organizatorių padėkomis. Jas pelnė IIb klasės mokinių Dianos Barančiukaitės, Emos Mikutytės, Vakarės Petkevičiūtės, Dangės Leščinskytės komanda bei IIc klasės mokinių Žanetos Dzimidaitės, Kamilės Savickytės, Gabijos Andriulytės, Vakarės Bolskytės, Mato Gvido Černeckio komanda. Sveikiname!

Jolanta Meškauskienė,
socialinė pedagogė