Rajono mokinių ekonomikos žinių konkursas gimnazijoje

2023-06-12_spec

Tradiciškai gimnazijoje vyko Kelmės rajono mokyklų mokinių ekonomikos žinių konkursas. Šiemet jame dalyvavo šešiolika dalyvių iš keturių rajono mokyklų. Konkurso nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Inesa Samuilytė, trečias konkurse – Edgaras Chmieliauskas (Ib klasė), penktas – Dainius Sereikis (Ib klasė). Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas Nerijus Šarauskas.

Konkurso dalyvius vaizdo sveikinimu pasveikino LR Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, sėkmės dalyviams linkėjo Jono Graičiūno gimnazijos direktorius Rimas Bielskis bei konkurso vertinimo komisijos pirmininkė, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos docentė dr. Kristina Matuzevičiūtė-Balčiūnienė.

Konkurso metu mūsų ir Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijų mokiniai pristatė pamokų metu atliktus tyrimus. Komisija vienbalsiai sutarė, kad geriausias – J. Graičiūno gimnazijos mokinio Kristupo Dargvainio (Ic klasė) pristatymas apie žemės ūkio situaciją rajone. Pristatymų autorius pasveikino Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė.

Devintą kartą vykusį konkursą surengti padėjo LR Seimo narys Mindaugas Lingė, Jono Graičiūno gimnazija, Švietimo pagalbos tarnyba, Vilniaus Universiteto Šiaulių akademija, rajono ekonomikos mokytojų metodinė grupė. Konkursą parėmė šeimos klinika „Vita sana“, UAB „Gudmonas ir ko“, Informacijos mainų ir švietimo centras, Šiaulių regiono ekonomistų asociacija.

Nerijus Šarauskas,
ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas

Nuotraukų autorius – Rėjus Jaroslavas