Svečiai gimnazijoje

2023-06-28_spec

Birželio mėnesį mūsų gimnazijoje viešėjo kelios kolegų iš kitų mokyklų delegacijos: Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojai, projekto „Booster for Restart“ komanda iš Pakruojo ir Latvijos Iecavos savivaldybių mokyklų. Kolegoms buvo pristatyta gimnazija, jie apžiūrėjo „Kokybės krepšelio“ lėšomis įkurtą gamtos mokslų laboratoriją, atnaujintą technologijų centrą, muzikos ir garso įrašų studiją, 3D klasę, kitas edukacines erdves, aptarė jų įtaką ugdymui. Svečiai džiaugėsi mūsų gimnazijos modernumu, mokinių ir mokytojų pasiekimais. Susitikimų metu buvo diskutuota apie švietimo iššūkius, naujoves, aptarti būsimi vizitai, nes tokie kolegų susitikimai suteikia daug naudos, įgyjama vertingos patirties.