„Bėk su Erasmus“

2023-09-13_spec

Kelmės Jono Graičiūno gimnazija dalyvauja daugelyje Švietimo mainų paramos fondo renginių, o labiausiai mėgstamas mūsų gimnazistų yra „Bėk su Erasmus“. Nuo 2016 metų kasmet gimnazistai ir mokytojai aunasi bėgimo batelius, rengiasi spalvotus Erasmus+ marškinėlius, įsilieja į gausią tarptautinę Erasmus+ komandą ir bėga 5 kilometrų distanciją.

Ir šiemet gimnazijos komanda „Asfalto velniai“, kurią sudarė Paulius Rimidis, Arnetas Ruzgys, Jokūbas Norvaišas, Atėnė Peleckytė, Augustė Jucevičiūtė, Rokas Miliauskas, Justas Miliauskas, Ervinas Janušauskas, kartu su anglų kalbos mokytojomis Ineta Leščiauskiene ir Rasa Rimidyte-Liekiene dalyvavo nelengvame, bet linksmame bėgime Vilniaus gatvėmis jausdami žiūrovų palaikymą, skambant padrąsinantiems muzikos grupių ritmams. Smagu, kad visi dalyviai distanciją įveikė, o įspūdžiai liejosi per kraštus!

 

Ineta Leščiauskienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė