Istorijos pamoka apie Sąjūdį

2023-10-17_spec

Spalio 17 d. mūsų gimnazijos Ic klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Jovita Gerbeniene ir istorijos mokytoja Reda Sakalauskiene Kelmės kultūros centre dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje „Ką žinome apie Sąjūdį“. Ši pamoka – vienas iš renginių, skirtų Lietuvos Sąjūdžio 35-mečiui paminėti.

Pamoką pradėjo Kelmės krašto muziejaus  darbuotojas Rimantas Serva, prisiminimais apie Lietuvos atgimimą, Kelmės Sąjūdžio susikūrimą ir veiklą dalijosi Egidijus Ūksas. Mokiniai stebėjo dokumentinį filmą „Trys Sąjūdžio dešimtmečiai Kelmės krašte“, sužinojo apie Kelmės sąjūdžio grupės veiklą ir dalyvavo viktorinoje. Įdomios informacijos suteikė ir mokinių apžiūrėta paroda „Sąjūdžio įvykiai Kelmėje“.

Reda Sakalauskienė,
istorijos mokytoja metodininkė