Integruotos matematikos-anglų kalbos pamokos

2023-10-17_spec

Visi gimnazijos antrokai šią spalio savaitę vieną matematikos pamoką mokėsi truputį kitaip, panaudodami ir savo anglų kalbos žinias. Integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka, kurią vedė matematikos mokytoja Asta Pleikienė ir anglų kalbos mokytoja Rasa Rimidytė-Liekienė, buvo labai įdomi bei informatyvi. Mes, antrokai, turėjome galimybę susipažinti su mums žinomais matematikos terminais angliškai ir pritaikyti juos atlikdami praktines užduotis.

Pamokos tema buvo ritinio paviršiaus ploto bei tūrio apskaičiavimas. Mums buvo įteikti sąvokų bei įvairios informacijos, išverstos į anglų kalbą, konspektai, kuriais galėjome naudotis spręsdami užduotis, o baigus darbą, pasilikti sau. Pamoka vyko 3D klasėje, todėl buvo nesunku įsigilinti į pateikiamą informaciją, filmukuose matant išsamius pavyzdžius, perteiktus 3D formatu. Ši patirtis buvo tikrai naudinga bei smagi, todėl tikiuosi, kad ateityje tokio tipo pamokų bus daugiau.

Rugilė Ramančiūnaitė