Integruota matematikos-ekonomikos pamoka trečiokams

2023-10-13_spec

IIIb ir IIIc klasės mokiniai turėjo galimybę savo matematikos žinias pritaikyti ekonomikoje, nes jiems vyko integruota matematikos-ekonomikos pamoka, kurią vedė matematikos mokytoja Romutė Kurmienė bei ekonomikos ir verslumo mokytojas Nerijus Šarauskas.

Pamoka prasidėjo nuo susipažinimo su įvairias mokesčiais, kurie yra atskaičiuojami nuo asmens mėnesio algos, pavyzdžiui: NPD, GPM. Tokios žinios gali praversti ne tik laikant matematikos egzaminą, bet yra ir labai svarbios kasdieniniame gyvenime. Pamokos metu buvo kalbama ir palūkanų tema. Sprendžiant uždavinius apie palūkanas, prireikė ir teorinių, ir praktinių matematikos žinių.

Integruota matematikos-ekonomikos pamoka buvo labai naudinga. Gimnazistai, padedami mokytojų, kurie labai įdomiai perteikė informaciją, didino savo žinių bagažą, geriau suvokė, kaip yra susiję atskiri mokslai.

Amira Lindaitė