Gimnazistų darbai – parodoje „Šviečiantis kodas“

2023-12-19_spec

Šių metų rudenį Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizavo ekslibrisų konkursą „Šviečiantis kodas“, kuriame dalyvavo aštuonios Šiaulių apskrities mokyklos. Ekslibrisus jaunieji kūrėjai skyrė žymiems savo krašto žmonėms. Iš kiekvienos konkurse dalyvavusios mokyklos vertinimo komisija atrinko po vieną grafikos darbą – jie buvo perkelti ant šviečiančių knygų, kurios eksponuojamos įvairiose įstaigose.

Šiame konkurse dalyvavo 18 mūsų gimnazijos I-IV klasių mokinių. Geriausiu pripažintas IVa klasės mokinės Kamilės Purvineckaitės grafikos darbas, skirtas jos mylimai mokytojai. Gruodžio 14 dieną Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje organizuotas baigiamasis šio projekto renginys, į kurį vyko ir mūsų gimnazistai kartu su dailės mokytoja Irena Arlauskiene. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis, mokiniams suorganizuoti edukaciniai užsiėmimai.

Visų konkurso dalyvių darbus galima pamatyti virtualioje ekslibrisų „Šviečiantis kodas“ parodoje:
https://savb.lt/lt/krastieciai/virtualios-parodos/virtualios-parodos/ekslibrisu-konkursas-svieciantis-kodas/

Irena Arlauskienė,
dailės mokytoja metodininkė