Gimnazistų sėkmė pilietiškumo pamokoje-viktorinoje ,,Kelmei – 540“

2024-04-25_spec

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Ic klasės mokiniai Brigita Butkutė, Mėta Mankevičiūtė,  Nojus Jurgėlas ir Arnas Atkočaitis kartu su istorijos mokytoja Reda Sakalauskiene dalyvavo rajoninėje pilietiškumo pamokoje – viktorinoje ,,Kelmei – 540“, kuri vyko Kelmės krašto muziejuje. Šioje netradicinėje pamokoje dalyvavo devynios Kelmės rajono mokyklų komandos. Pamoką pradėjo Žemaitės viešosios bibliotekos darbuotojas, istorikas Egidijus Ūksas, trumpai supažindinęs mokinius su Kelmės istorija.

Po šio pranešimo mokinių komandos pristatė namų darbus, kurie dar labiau leido įsigilinti į mūsų nedidelio, tačiau labai įdomaus miesto ir rajono istoriją. Atlikti namų darbai turėjo pristatyti Kelmę atvykusiam svečiui. Mūsų gimnazistai išradingai paruošė pristatymą apie akmentašystės tradiciją Kelmėje – patys nuėję šios temos maršrutu, įamžinę savo kelionę nuotraukose, pakvietė visus pažiūrėti atliktą namų darbą ,,Akmentašystės taku per Kelmę“ ir taip kartu pakeliauti.

Pristačius namų darbus, komandų laukė viktorina. Džiaugiamės, kad mūsų šaunūs pirmokai Brigita, Mėta, Nojus ir Arnas laimėjo šią viktoriną – užėmė I vietą! Sveikiname!

Reda Sakalauskienė,
istorijos mokytoja metodininkė