Sveikiname gimnazistus – olimpiadų nugalėtojus ir jų mokytojus!

2024-06-18_spec

2024 m. birželio 18 dieną Kelmės kultūros centre, Juozo Liaudanskio dailės galerijoje, vyko Olimpiadininkų pagerbimo šventė. Susirinkusius iš įvairių rajono mokyklų mokinius ir jų mokytojus sveikino ir juos apdovanojo Kelmės rajono meras Ildefonsas Petkevičius, Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Ieva Lasauskienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šioje šventėje dalyvavo ir gausus būrys mūsų gimnazistų bei jiems olimpiadoms pasiruošti padėjusių mokytojų! Sveikiname olimpiadų laimėtojus Žemyną Buitvydaitę ir jos technologijų mokytoją Lijaną Vaičiulytę; Amirą Lindaitę ir jos anglų kalbos mokytoją Rasą Rimidytę-Liekienę; Augustą Elskį ir jo ekonomikos ir verslumo mokytoją Nerijų Šarauską; Edviną Averlingį ir jo matematikos mokytoją Romutę Kurmienę; Airidą Liškauskaitę ir jos IT mokytoją Algirdą Barančiuką; Godą Rukšytę ir jos dailės mokytoją Ireną Arlauskienę; Vitaliją Leskauskaitę ir jos biologijos mokytoją Danutę Butkuvienę; Neringą Urbelytę ir Dominyką Kuprį bei jų chemijos mokytoją Jurgitą Jafimovienę; Rugilę Ramančiūnaitę ir Nedą Meškauską bei jų biologijos mokytoją Virginiją Rimkuvienę; fizikos olimpiados nugalėtojus Justą Miliauską, Gabiją Svetkovskytę ir Roką Miliauską bei jų mokytoją Rasą Gabšytę. R. Miliauskas laimėjo ir lietuvių kalbos olimpiadą – sveikiname jį ir mokytoją Vaidą Karabienę.