Fotografijos mokymai

DSC01078

Prieš mėnesį baigėsi gimnazijoje vykstančio projekto „Negaišk laiko patyčioms! Tu gali kurti“ antroji mokymų savaitė. Gimnazistai mokėsi fotografijos paslapčių su fotografu Donatu Stankevičiumi. Visą mėnesį jie kūrė idėjas fotografijoms. 4 klasės gimnazistės Vytautės Biliūtės idėja surinko daugiausiai balsų ir tapo nugalėtoja.  Ją įgyvendinti sausio 25-ąją susirinko grupė gimnazistų,  tėvų bei mokytojų. „Tai buvo nuoširdžiai jauki diena mokykloje. Labai smagu, kad šis projektas paįvairino mūsų gan pilką kasdienybę, kai visi susiėmę už galvų tik ir skundžiasi, kokie yra pavargę nuo mokslų ir neberanda laiko net pasijuokti drauge. Linksmai, įdomiai ir turiningai praleidome laiką ir pamatėme, kad nesame tokie jau pavargę – galim būti ir labai laimingi. Labai smagu, kad mūsų mokytojai buvo labai nuoširdūs ir įdomūs, manau, pasimokyti iš jų tikrai visiems buvo ko…“  (IV kl. gimnazistė Vita Rukaitė).  „Buvo  nuostabi  diena, turbūt visą gyvenimą prisiminsiu, kaip linksmai ir reikšmingai praleidome laiką su draugais ir fotografu. Labai smagu, kad galime dalyvauti šitokiuose renginiuose.“ (III kl. gimnazistė Indrė Daujotaitė). „…viskas labai labai patiko. Tiesą sakant, net nesitikėjau, kad viskas taip gerai pasiseks. Tikiuosi ir nuotraukos bus geros. Labai ačiū visiems! (IV kl gimnazistė Vytautė Biliūtė)
[nggallery id=13]
Technologijų centro vadovė Albina Rimšienė