Daily Archives: 2015-10-07

Dalyvauta Konstitucijos egzamine

Mūsų gimnazijos mokiniai išbandė jėgas Konstitucijos egzamine, kurį organizuoja Teisingumo ministerija.

Specialios Konstitucijos egzamino pamokos metu 30 mūsų gimnazijos mokinių sprendė testus, kurie šias metais nebuvo lengvi. Egzamino komisijos narys, VU Teisės fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis teigė, kad ,,rengdami užduotis atsižvelgėme į tai, kad egzaminas organizuojamas jau devintąjį kartą ir jo dalyviai tampa vis labiau išprusę. Siekiame, kad žmonės ne tik „išmoktų“ Konstituciją, bet ir mokėtų pritaikyti tas žinias“.

Gimnazijoje organizuotame pirmajame Konstitucijos egzamino etape geriausiai sekėsi IIIc klasės mokiniui Dovydui Elskiui ir IIIb klasės mokinei Vismantei Gorytei. Teisingai atsakę į 25 klausimus iš 30, jie pateko į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą, kuris vyks spalio 13 d.

Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Rima Servienė,
istorijos mokytoja metodininkė

Jau esame tikri gimnazistai!

Paskutinį rugsėjo penktadienio rytą atėję į mokyklą pamatėme gausų būrį ketvirtokų, persirengusių kareiviškomis uniformomis.

Po pirmos pamokos mus, gimnazijos pirmokus, išsibarsčiusius po visą mokyklą, ketvirtokai susirado ir pradėjo „dažyti“ mūsų veidus – tai buvo skiriamasis naujokų ženklas! Vėliau ketvirtokai papasakojo mums apie savo gyvenimą gimnazijoje, uždėjo antspaudus…

Penktos pamokos pabaigoje išgirdome šurmulį ir į kabinetą įėjo grupelė ketvirtokų, palydėjusių mus į kiemą atlikti įvairių užduočių, kad taptume tikrais gimnazistais. Mokyklos aikštėje mus pasitiko muzikos studija „Obertonas“ ir kiti ketvirtokai. Muzikantai pagrojo mums skirtą dainą, o tuo metu mes šokinėjome, plojome ir darėme įvairius pratimus, kol buvo ruošiamos užduotys. Kadangi krikštynų tema „Šauktiniai“, užduotys buvo sportiškos. Bėgome ratą, nešėme savo draugus, šliaužėme po tinklu, šokinėjome per padangas ir per virvę… Ir (pagaliau!) – priesaika.

Po to visi sugužėjome į savo kabinetus, pasišnekėjome, žinoma, nusifotografavome. Dabar esame tikri gimnazijos bendruomenės nariai!

Monika Akstinaitė

Sveikinome mokytojus!

Mokytojo dienos rytą gimnazijos ketvirtokai pakvietė savo mokytojus į aktų salę – ten laukė šventiškai papuošta aplinka, fotosesija ir koncertas!

Koncertą pradėjo lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, atskubėję pasveikinti galbūt būsimųjų savo mokytojų. Plačiausios šypsenos buvo skirtos mažiesiems, besistengiantiems kuo aiškiau ir garsiau padeklamuoti eilėraščių posmus, dainuojantiems nuotaikingą dainelę! Savo kolegoms sveikinimo žodžius, nuoširdžius linkėjimus ir saldžią dovaną – šakotį – skyrė „Ąžuoliuko“ direktorė D.Gedminienė. Dėkodamas už sveikinimą gimnazijos direktorius R.Bielskis įteikė mažiesiems maišelį saldainių.

Vėliau koncerte skambėjo gimnazistų atliekamos dainos ir prasmingi žodžiai, skirti mokytojams, šoko mokytojos D.Bakšienės vadovaujamos  šokėjos. Sveikinimus ir linkėjimus visų gimnazistų vardu išsakė gimnazistų prezidentas E.Gajauskas, o gimnazistų tarybos nariai mokytojams įteikė po raudoną rožę.

Pasibaigus koncertui direktorius R.Bielskis dėkojo šventę surengusiems mokiniams, pasveikino savo kolegas Mokytojo dienos proga.

Tądien gimnazijos mokytojus tradiciškai pavadavo ketvirtokai, būrelis gimnazistų darbavosi ir lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė I.Petrauskienė dalyvavo Mokytojų dienai skirtame renginyje Vilniuje, į kurį aktyviausius, geriausius Lietuvos savivaldybių pedagogus pakvietė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Ji mūsų gimnazijos mokytoją apdovanojo padėkos raštu už nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą.